Video Ninja

Produkuję, realizuję, montuję, kameruję oraz organizuję ekipę produkującą materiały filmowe - niskobudżetowe, ale w pełni profesjonalne. Mam za sobą kilkaset programów wymietowanych na antenach telewizji i w internecie. Współpracuję z animatorami, operatorami, scenarzystami... Organizowałem relacje live, wyjazdy ekip na targi w różne części świata. Pilnowałem merytoryki oraz jakości technicznej.

Wraz z kumplem rozkręcam również usługę realizowania "rodzinnych" filmów. Prześlij nam swoje filmiki, zdjęcia oraz sugestie, a my przygotujemy profesjonalny materiał na wesele czy zmontujemy wspomnienia z wakacji.

Konkrety

Jestem producentem programu o grach i najnowszych technologiach pod tytułem TELETOON+ Play oraz TELETOON+ Gry.

W grudniu 2015 roku portal gadżetomania.pl wyemitował pierwszy odcinek, a w lutym 2016 drugi cyklu Tech Heroes, którego jestem realizatorem i producentem. Cykl ma w założeniu pokazywać technologicznych bohaterów drugiego planu, czyli ciekawe osoby o cyfrowej pasji.

Przez ponad 10 lat byłem szefem pasma programowego Hyper+ (Canal+ Cyfrowy), gdzie zajmowałem się tworzeniem nowych formatów, rozwijaniem starych, kontrolą budżetu, promocją, marketingiem, występowaniem przed i za kamerą... Różnorodne materiały są dostępne choćby w tym miejscu sieci.

Współpracuję z blogerami, tworząc choćby z Arturem Kurasińskim jego nowy cykl wideo.

Realizuję materiały wideo dla innych podmiotów, takich jak Cenega, Blomedia czy NoNoobs.

Przykłady

Stworzyłem, współrealizowałem i modyfikowałem kultowy program Review Territory, czyli nietypowe recenzje gier wideo. W niektórych odcinkach wystąpiłem.

Realizowałem programy z cyklu Fresh Air, czyli nietypowe prezentacje gier.

Przygotowuję wideofelietony poświęcone szeroko pojętej technologii (jestem wszak Technology Killer) - wybrane znaleźć można tu.

Miałem niezwykłą przyjemność przygotowywać relacje z największych growych i technologicznych eventów odbywających się na całym świecie, choć niestety niewiele z tych materiałów przetrwało...